O společnosti eNET, s.r.o.

Společnost eNET, s.r.o. byla založena v roce 2001. Původní předmět činnosti na zprostředkování telekomunikačních služeb byl postupně rozšiřován na jejich plnohodnotné poskytování prostřednictvím vlastní sítě a technologií.

Od roku 2005 má společnost za cíl poskytovat komplexní nabídku státnímu a business sektoru, tj. integrovaná a komplexní řešení pro klíčové zákazníky. Vizí společnosti je nabídnout svým zákazníkům komplexní servis, sahající od telekomunikací k běžné administrativě.

Od roku 2015 jsme integrátorem který nabízí ICT řešení, který nezklame, s vlastní vývojovou základnou, s pobočkami po celém světě, s možností integrace softwarových aplikací našich spolupracovníků z celého světa!

Hlavní cílovou skupinou jsou nejen společnosti ze všech oblastí hospodářství, ale také živnostníci, kterým jsme připraveni nabídnout významnou pomoc při poskytování jejich aktivit. Jsme připraveni Vám nabídnout tržně vstřícné nástroje a prostředky, využívající především elektronický svět globálního internetu ke komunikaci, které Vám umožní snadněji a rychleji dosáhnout Vašich cílů.

Tým expertů je připraven optimalizovat Vaše procesy a najít nejlepší cestu a nástroje, jak uspět ve stále rostoucí konkurenci na trhu.

Níže naleznete vzorové dokumenty .

Vzorová smlouva eNET :

vzorova_smlouva_enet

Všeobecné podminky lze stáhnout zde :

vseobecne_podminky_enet_20210101

Ceník CPS služeb :

cenik_cps_enet

Ceník VOIP služeb :

cenik_voip_enet

Ceník DSL služeb :

cenk_dsl_enet

Technická specifikace DSL služeb:

vzor_parametr_internet

 

 

inventuraOK.cz  inventurazbozi.cz   inventuraskladu.cz