O společnosti eNET, s.r.o.

Společnost eNET, s.r.o. byla založena v roce 2001. Původní předmět činnosti na zprostředkování telekomunikačních služeb byl postupně rozšiřován na jejich plnohodnotné poskytování prostřednictvím vlastní sítě a technologií.

Od roku 2005 má společnost za cíl poskytovat komplexní nabídku státnímu a business sektoru, tj. integrovaná a komplexní řešení pro klíčové zákazníky. Vizí společnosti je nabídnout svým zákazníkům komplexní servis, sahající od telekomunikací k běžné administrativě.

Od roku 2015 jsme integrátorem který nabízí ICT řešení, který nezklame, s vlastní vývojovou základnou, s pobočkami po celém světě, s možností integrace softwarových aplikací našich spolupracovníků z celého světa!

Hlavní cílovou skupinou jsou nejen společnosti ze všech oblastí hospodářství, ale také fyzické osoby – živnostníci, kterým jsme připraveni nabídnout významnou pomoc při poskytování jejich aktivit. Jsme připraveni Vám nabídnout tržně vstřícné nástroje a prostředky, využívající především elektronický svět globálního internetu ke komunikaci, které Vám umožní snadněji a rychleji dosáhnout Vašich cílů.

Tým expertů je připraven optimalizovat Vaše procesy a najít nejlepší cestu a nástroje, jak uspět ve stále rostoucí konkurenci na trhu.

Níže naleznete vzorové dokumenty .

Vzorová smlouva eNET :

vzorova_smlouva_enet

Všeobecné podminky lze stáhnout zde :

vseobecne_podminky_enet_20210101

Ceník CPS služeb :

cenik_cps_enet

Ceník VOIP služeb :

cenik_voip_enet

Ceník DSL služeb :

cenk_dsl_enet

Technická specifikace DSL služeb:

vzor_parametr_internet

 

 

inventuraOK.cz  inventurazbozi.cz   inventuraskladu.cz